Tüm Saç Renkleri

Büşra Sanay Saç Rengi ve Modelleri

Televizyon ekranlarının bence en samimi ve güzel haber sunucularından olan Büşra Sanay Yüz hatlarının simetrisi ile bile don derece doğal bir güzelliği ortaya koyuyor. Ten rengi buğday, cilt alt tonu soğuk olan Büşra Sanay’ın genellikle kahverengi tonlarda saç rengi kullandığını görüyoruz. Örneğin aşağıdaki saç rengi 5.03 Loreal Altın Çikolata saç Rengi

büşra sanay saç rengi ve modelleri 1

Loreal’in kahverengi saçlar üzerine en güzel saç renklerinden birisi olduğunu düşünüyorum. Dikkat ederseniz Boya kutusunun üzerindeki kadının ten rengi ile Büşra Sanay’ın ten rengi birbirine çok yakınç

büşra sanay saç rengi ve modelleri 2
büşra sanay saç rengi ve modelleri 3

Televizyon izlememe rağmen adını sıklıkla duyduğum bir kadın Büşra Sanay. Cnn Türk’te sabah kuşağında haberleri sunan Büşra Sanay’ın televizyon kanalındaki duruşunun çok samimi ve gazetecilik adına doğru olduğunu düşünenlerdenim.

büşra sanay saç rengi ve modelleri 4
büşra sanay saç rengi ve modelleri 5

Aynı zamanda son derece başarılı bir yazar olan Büşra’nın kardeşini doğurmak adında çok da başarılı bir kitap yayınladığını söylemeliyiz. Bu anlamda da örnek bir gazeteci kendisi.

büşra sanay saç rengi ve modelleri 6
büşra sanay saç rengi ve modelleri 7
büşra sanay saç rengi ve modelleri 8
büşra sanay saç rengi ve modelleri 9

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et