Tüm Saç Renkleri

Burka Nedir?

women in various burqa stylesBurka Arabistan da bayanların giydiği Abaya gibi genellikle siyah renkli ve yüzü tamamen örtmek için tasarlanmış astarsız geniş çarşafa verilen addır. Bukra kıyafetinde kadının tüm vücudu örtüşür yüz çevresi ise kare şeklindedir.

renkleri sehirlere göre değişir. örneğin kabil de hakim renk mavi iken, maymana ve mezar bölgesinde beyazdır. burkayı yalnızca dışarı çıkarken giyerler. ev içinde ya da bahçe içinde burka giyilmez. 

Kaynak

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et