Tüm Saç Renkleri

Burcu Çetinkaya Tesettürlü Hali Ve Saçları

Burcu Çetinkaya İlk ralli araba pilotu olarak adını duyurduktan sonra spor dünyasındaki başarılarından çok Türkiye’de tesettüre girmesi ( Kocasının siyasi ilişkileri ile birlikte, akp’ye üye olmuştu ) sonrasında ise tekrar Tesettürden çıkması ( yine kocasının siyasi ilişkileri , akp’den chp partisine geçmesi ve eşinden boşanması ) ile sıklıkla konuşulan sonrasında da adı tamamen unutulan bir isim olmuştur.

Zengin bir ailenin kızı olan Burcu Çetinkaya doğal asç rengi kahverengi olsa da genellikle altın sarısı saç rengini tercih etmiştir.

burcu çetinkaya tesettürlü hali ve saçları 1

Tesettürlü halinin de güzel olduğunu söyleyebiliriz ancak uzun süre tesettürde kalmadığını da belirtelim. Tesettürlü kıyafetlerinde de saçlarının uçlarının göründüğünü belirtelim.

burcu çetinkaya tesettürlü hali ve saçları 2
burcu çetinkaya tesettürlü hali ve saçları 3
burcu çetinkaya tesettürlü hali ve saçları 4
burcu çetinkaya tesettürlü hali ve saçları 5

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et