Tüm Saç Renkleri

Burcu Bakdur Saçları ve Stili

Seslendirme ( dublaj ) sanatçısı olarak bildiğimiz başarılı kadınlardan Burcu Bakdur’un özellikle son günlerde Murat Boz ile yaşadığı aşk ile gündemdi. Uzun boyu, zarif ve ince fiziği ile dikkat çeken Burcu daha önce de yaşadığı ilişkiler ile gündem olmuştu.

İnstagram’da 50k’dan fazla takipçisi bulunan Burcu’nun doğal saç renginin koyu kumral olduğunu söyleyebiliriz.Açık buğday tenli ve nort cilt al tenine sahip olan Burcu genellikle koyu tonlarda kahverengi – kumral saç renklerini kullanmayı ve saçlarının uçlarına bal köpüğü – sarı renklerinde saça ışıltılar kullanmayı seviyor.

burcu bakdur

Güzel fiziğini giydiği farklı kombinler ile çektiği fotoğraflar ile gösteren Burcu’nun ayaklarının ise pek hoş görünmediğini söylemek sanırım yanlış olmayacaktır.

Saç kesimi olarak göğüslerine kadar düşen uzunlukta düz ve dalgalı saç modelleri kullanmayı sevdiğini de söyleyebiliriz.

burcu bakdur saçları ve stili 2

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et