Tüm Saç Renkleri

Burçin Terzioğlu Poyraz Karayel Saç Rengi

Burçin Terzioğlu’nun daha önce farklı pek çok saç rengini sizlere zaten sunmuştuk.

2015-2016 Poyraz Karayel Dizisinde bu sezon daha farklı bir saç rengi ile karşımıza çıktı ve gerçekten bu saç rengi ona ayrı bir güzellik ışıltı katmış.

Biliyorsunuz geçen sezon ki saç rengi Karamel açık kahverengiydi. Bu saç rengini farklı karışımlar ile elde etmek mümkün. Bu konuda açıkladık.

Bu sezon ise Bal köpüğü Rengine saçlarını çevirmiş.Diplerinde hala karamel kahvenin renklerini görmek mümkün. Saç uçlarını ise 10.0 ve 8.3 Saç boyaları ile boyamışlar. Hem dorelik hem sarılık var. Bu saç renkleri Loreal’in saç renkleri için geçerlidir. Eğer sizin de saçlarınız Karamel İse bu bu rengi uygulamak istiyorsanız balyaj ile saç uçlarınızı bu şekilde açabilir ve bal köpüğü renklerine getirebilirsiniz.

Evde Balköpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir ?

2015-10-08-20-01-57-ekran-g 2015-10-08-20-04-01-ekran-g

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et