Tüm Saç Renkleri

Burberry Classic Parfüm

Kendimi bildim bileli kokusundan neredeyse yaz kış vazgeçemediğim, her gördüğüm yerde stok yapmak istediğim ve tüm yakın çevrem tarafından benimle bütünleşmiş bir parfüm olarak adlandırılan Burberry Classic parfümümü bu defa hediye edildi. Daha önce de bahsettiğim Urban Decay Naked 2 paletle birlikte gelen bu parfümle her defasında abartısız aşk yaşadım 🙂

sam_2667

Kokusu kimisine göre biraz ağır olabilir ama kısaca tanımını şu şekilde yapmam mümkün.

Parfüm ilk sıkıldığında biraz ağır ve yoğun bir koku ile karşılaşılıyor. Fakat Burberry Classic parfümün gün boyunca etkisi aynı değil. İlk sıkımdan birkaç saat sonra teninizle bütünleşen ve farklılaşan koku her insanda farklı etkiler yaratmakla birlikte büyüleyici bir koku haline gelip bütün vücudunuzu hakimiyeti altına alıyor. Bir meyvemsi parfüm için oldukça güzel ve yoğun kalıcılıkla birlikte En az bir kere denenmesi gerektiği kanısındayım.

 

Fiyatı ise ml sine göre değişiklik gösteriyor. Ama birçok satış sitesinde en küçük boyu için fiyat aralığı 59,90 TL ile 89,90 TL arasında değişiyor.

Kullanıcı Yorumları

On yıldır aşkla bağlı olduğum ve yerine başkalarını koyamadığım parfüm. bu parfümle lisedeki tikigüller sayesinde tanışmıştım. o dönemde timberland bot, barbour mont, lacoste çanta kullanılır. … ekşi devam..

Kalıcılığı açısından çok iyi bir parfüm bu. ama uzun süre sonunda kalan kokusu, ilk halinden güzel değil bence.  ekşi devam..

Tüm ekşi yorumları

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et