Tüm Saç Renkleri

Buğday Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

Buğday Tenlilere Yakışan Renkler Nelerdir?

Ara ten renkleri içinde olmasından dolayı birçok saç renginin yakıştığı buğday tenlilerde özellikle küllü kahve, karamel tonları, bal rengi ve koyu kahverengi daha uyumlu ve havalı bir görünüm yaratıyor. Sadece ten rengine bağlı saç renginin kişiye yakışıp yakışmayacağını tam olarak söylemek mümkün olmasa bile, genel olarak gördüğümüz üzere koyu kahverengi tonları ve bal renginin tonları daha çok yakıştığı için daha çok kullanılmaktadır.

Buğday Tenli Ünlü Kadınlar

Buğday tenli Türk ünlü kadınlar arasında Tuba Büyüküstün, Burçin Terzioğlu, Bensu Soral, Sinem Kobal, Ceyda Ateş, Hande Subaşı, Aslı Enver, Hande Erçel, Gizem Karaca, İpek Yaylacıoğlu, Gökçe Bahadır, Dilan Çiçek Deniz, Selen Seyven, Ece Uslu gibi isimler vardır.

buğday tenliler
Bensu Soral: @bensusoral

Buğday Tenli Ünlü Erkekler

Buğday tenli Türk ünlü erkeklerden ise Ali Burak Ceylan, Anıl Tetik, Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Berk Atan, Berkay Hardal, Birkan Sokullu, Can Yaman, Çağlar Ertuğrul, Engin Altan Düzyatan, Engin Öztürk, Kaan Yıldırım, Kadir Doğulu, Kerem Bursin, Kıvanç Tatlıtuğ, Murat Boz, Okan Yalabık, Özgür Çevik, Serkan Altunorak gibi isimleri sayabiliriz.

buğday tenlilere yakışan saç renkleri 3
Aras Bulut İynemli: @iynemliarasbulut

2 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et