Tüm Saç Renkleri

Bu Yılın En Trend Middle Saç Modelleri

Mutsuz musunuz? Sevgilinizden mi ayrıldınız? Herşey yolunda ama hayat çok mu sıkıcı geliyor? Size önerim hemen saç modelinizi değiştirin ve kendinizi başka hissedin! Bu yılın en moda en çok kullanılan ve eminim sizede çok yakışacak olan saç modellerini seçtim.

Eğer yüzünüzü ortaya çıkarmak istiyorsanız saçlarınızın ön taraflarından kat yaptırın. Ayrıca çalışan kadınlar için bu saç modeli, kolay şekil alması nedeniyle çok kullanışlıdır.

Aynı hizada küt kesilmiş saç modelide bu yıl trendler arasındaydı. Uzunluğu çok kısa olmayan bu saç modeli ile sofistike bir görünüm kazanabilirsiniz.

Saçları koyu siyah ve dalgaları olanlara tümü katlı saç modelinin çok yakıştığını söylemeliyim. Ayrıca bu tarz saç modelinde yarım kahkül oldukça iyi duruyor.

Hepsi ve daha fazla model için aşağıdaki sçetiklerime bakmanız yeterli..

27791 27792 27793 27795

27796 27797

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et