Tüm Saç Renkleri

Bu yıl tırnaklarda ne moda?

2013 yılında bildiğiniz gibi desenler ve canlı renkler çok moda. Bu moda akımı tırnaklarda da kendini gösteriyor. Bu sene tırnaklarımız olabildiğince parıltılı ve renkli. Sizde 2013 yazının bu renkli dünyasına girin ve trend renk ve desenlerle tırnaklarınızı boyayın!

Bu yaz tırnaklarda ateş baskısı deseni çok trend. Mavi-Siyah-Kırmızı birkaç rengin birleşimi ile elde edilen bu desene bayılacaksınız.

Yine bu yaz tırnak trendleri arasında ebru desenli tırnaklar var. Birden fazla rengin karışımıyla elde edeceğiniz ebru tırnaklar ile çok şık görüneceksiniz. Ebru deseni oluşturulurken beyaz zemin kullanılıyor. Üzerine istediğiniz rekleri püskürterek desen elde ediyorsunuz.

ebru-desenli-tırnaklar

Bu yazın modası puantiyeler elbise ve bluzlardan sonra tırnaklara da yansıdı. Bu yaz puantiyeli tırnaklarla dolaşıcaz. Puantiyeli tırnaklar için istediğğiniz renk tonunda zeminin üzerine yuvarlaklar oluşturuyorsunuz. Yalnız puantiye yapması diğer desenlere göre biraz daha zor. Belki uzman birinden yardım alabilirsiniz.

zepp_1332250391194

Bu sezon çok kolay yapılabilen taşlı tırnaklar çok moda. Önce transparan bir oje ile tırnaklarınızı boyuyorsunuz. Daha sonra ister tırnak diplerinize isterseniz tırnak uçlarınıza taşları serpiştiriyorsunuz. Benim tercihim tırnak uçlarından yana..

41489

 

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et