Tüm Saç Renkleri

Britney Spears Circus Fantasy

britney_spears_circus_fantasy2009 yılında kullanıcılara sunuldu.Elizabeth Arden şirketi işbirliğiyle hazırlanan Circus Fantasy Parfüm, fantezilerinizi süsleyecek… Çiçek kokusuyla etkileyen, şekerli notalarıyla sizi etkisi altına alan Britney Spears Circus, sizi aşkın kollarında dans etmeye çağırıyor. Britney Spears Circus Edp Parfümnotaları; sulu dev meyve, şeker kaplı ahududu, kayısı çiçeği, nilüfer, mavi şakayık, kırmızı orkide, menekşe, tatlı vanilya ve misk. 

Kullanıcı Yorumları

Parfüm kokusu ve şişe tasarımı ile son derece başarılı olmasına karşın artık yaşlanan ve güncelliğini yitiren üstelik hiç sevmediğim bir şarkıcının adı ile piyasada olması nedeni ile almaktan vazgeçtiğim hoş kokulu parfüm.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et