Tüm Saç Renkleri

Britney Spears Believe

britney-spears-believeTropikal ve tatlımsı notalarıyla duyusal ve feminen… Believe guava ve mandalinanın tatlı meyvemsi ağız sulandıran başlangıç notaları ile açılıyor, narin ve berrak kalp notalarına ulaşıyor, oldukça feminen ve duyusal notalarla kapanış yapılıyor… Britney Spears Believe notaları: Üst notalarda egzotik guava meyvesi, mandalina; orta notalarda hanımeli; alt notalarda paçuli ve amber.

Kullanıcı Yorumları

Bu kadar güzel bir parfüme bu issim hiç yakışmamış.

Kesinlikle çok ama çok hoş bir koku..hiç kimse kalkıp da aykk bu ne bayıcı, şöyle ağır, böyle mide bulandırıcı koku diyemez,  Ekşi devamı…

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et