Tüm Saç Renkleri

Brezilya Fönü Nasıl Yapılır?

Sizler için uzun ömürlü olan ve gayet sağlıklı brezilya fönünü aktaracağız.Şimdi brezilya fönü nasıl yapılır sizlere aktaracağız.

Brezilya fönü sülfatsız yani içinde tuz olmayan şampuan ile yıkanır.Ardından saç kurutulur, sonra ince tutamlar halinde ayırıp saça krem losyon sürülür. Kokusu da soğan gibi gözleri yakar. Solunulmaması gereken bir malzemedir.
Maske ve eldiven kesinlikle kullanılmalıdır.Birkaç saniye sonra koku kalmamakta.Saçta hafif bir nemlilik bırakır.altın kaplı bir maşa ile maşalanır.Her tutama 8-10 kere yapılır.3 gün boyunca saç yıkanmamalı.uzman birinbin yapması lazım çünkü saç kökten kopabilir. Şimdi ise aşama aşama brezilya fönünü aktaracağız;

Saçlar Şampuan İle Yıkanır
1
Tamamen kurutulur.
2
Brezilya Fönüne Hazırlanır
3
Brezilya Fönü Saçlara Sürülür
4


Fön Ve Fırça Yardımı İle Kurutulur
5
Brezilya Keratin saçlara Sabitlenir
6

ve işte kusursuz saçlar
78

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] fönünün çok tercih edilmesinin nedeni, brezilya fönünde kullanılan ve kullanımı yasaklanan formaldehit yerine, hiçbir kanserojen madde içermeyen, […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et