Tüm Saç Renkleri

Boyalı Saçlarda Boyama İşlemi Nasıl Yapılır?

sac-boyamaDaha önce hiç boyanmamış saçlarda saçlarınızı hangi yöntemle boyamanız gerektiğini anlatmıştık.

Boyalı saçlarda ise durum farklıdır. Renk seçimi- karışımları diğer konularda zaten bahsetmiştim. Bu konuda ne kadar süre ve önce nereden başlayacağımızı anlatacağım.

Boyalı saçlarda önce dipler boyanır sonrasında uçlara doğru gidilir. Eğer uçlarda röfle, açıcı , balyaj vs kullanmışsa yani saçlarınızın diğer kalanından daha açık ve solgun görünüyorsa saç uçlarına yaklaşık 5 dk Emülasyon yapılmalıdır.  Boya saçta ortalama 30 dakika kalmalıdır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et