Tüm Saç Renkleri

Boya Yaparken Saç Diplerim Yanıyor

organik-sac-baysiSoru: Evde kendim saçlarımı boyuyorum yada bir arakadaşıma boyatıyorum. En kaliteli saç boyalarını kullanıyorum ( loreal) Ancak saç diplerimde yanma hissediyorum. Bir açıcı ya da oryel de kullanmıyorum. Acaba saçlarım mı yanıyor yada saçlarım mı zarar görüyor. Yardım edin lütfen.

 

Cevap:  Saç diplerinizdeki bu yanmalar cildinizin hassas olmasından ve ya saç boyasının içinde ki bazı maddelere ( amonyak gibi) alerji olmasından kaynaklanıyor. Bunun için yapabileceğiniz şey saç boyanızı sürmeden önce  saç boyasını havalandırabilirsiniz. En iyi yöntem tamamen organik saç boyası kullanmak olacaktır. 

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et