Tüm Saç Renkleri

Bond No 9 Bryant Park

bond no 9 bryant parkBond No 9 Bryant Park, Farklı bir isim ile piyasaya çıkan bir parfüm. New York moda haftasının merkezi olan Bryant Park’ın adını alan parfüm özellikle yeni nesil anlayışını sunuyor. Özellikle modayı yalından takip eden bayanların hedef kitlesi olduğu parfüm  iddialı bir koku ve Michel Almairac imzasına sahip. 2007 yılında piyasaya çıkan Bond No 9 Bryant Park Bayan Parfüm notaları; müge, ravent, pembe biber, gül, silhat, ahududu ve amber.

Kullanıcı Yorumları

Türkiye’de bulmak zor ancak free shop ve bazı parfüm satan internet sitelerinde bulmak mümkün. Genç işi, hafif ve çiçek tadında bir kokusu var.

İsminden de belli olabileceği gibi moda esintisi gibi, bir dönem kullanılıp sonra unutabilirsiniz ancak bir an gelir ki yine kullanmak isteyebilirsiniz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et