Tüm Saç Renkleri

Bombeli At Kuyruğu Saç Modeli

Bombeli at kuyruğu saç modelleri, sıradan bir günde bile size havalı bir görünüm sağlayacaktır. Parmak uçlarınızla hafifçe kabarttığınız tepe kısmını tel toka ile tutturun ve at kuyruğunuzu yapın. Aynı işlemi saçlarınızı düzleştirdikten sonra da yapabilirsiniz.

2013atkuyrufgusacmodell 12210 14892 14894

14897 29490
actressje_jeffr_16520250_max atkuyrugumodel2 at-kuyrugu-sac-2013-6 at-kuyrugu-sac-modasi-7 at-kuyruğu-saç-modelleri-6 Blonde-High-Ponytail-Hairstyle
Bombeli-at-kuyruğu-modelleri-6 esmer-sac-kuyrugu-2013 daginik-at-kuyrugu sarı bakır saç hacimli-at-kuyruğu krepeli-at-kuyruğu-saç--modeli 4 önü-bombeli-at-kuyruğu-saç-civciv Sarısı Sarı Saç Bombeli At Kuyruğu 2013 2012atkuyrugumodelleri11

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et