Tüm Saç Renkleri

Boğa Kadınını Çekici Kılan Özellikleri

sanem-celik
Boğa burcu kadını toprak elementi kadınıdır. Maddi ve manevi güzellik arayan bu elementin kadınları erkeklerde güveni, gücü, ve parayı ve saygınlığı önemserler. İlişkilere ciddi bakar, yavaş ve sabırlı haret ederler.

Boğa burcu kadının çekici kılan özelliklere gelirsek

En dikkat çekici fiziksel özelliği doğal bir güzelliklerinin olmasıdır. Makjassız halleri bile yüz hatlarının simetrik oluşundan dolayı güzeldir
Özellikle; çenesi, dudakları,gülümseyişi ve gamzeleri belirgin güzelliktedir.

Bununla birlikte ilişkilerinde gayet sakin, sabırlı ve kolay kolay kimseye yüz vermemesi onu daha çekici kılar,
Çoğu zaman duygusalığını belli etmeyen boğa burcu kadını mantığını ön plana çıkarır, oysa onun ilgilisini ve güveni kazandığınızda oldukça yoğun ve derinlikli düşüncelerini sizlerle paylaşacaktır. İfade gücü ile sizi daha ilk konuşmaya başladığınız an etkileyeceğini farkettiğinizde boğa burcunun etkisinden uzun süre kurtulamayacağınzıda belirtmekte yarar var.

Öte yandan evli bir boğa burcu kadını sizi hem maddi hem maddi anlamda olumlu etkileyecektir çok güzel yemek yapabilen boğa burcu kadını tutkulu birer aşıktır.

Son olarak güzelliğinin farkında olan boğa burcu kadını giyinmesini ve makyaj yapmasınıda son derece iyi bilir. Çok dikkat çekmeyen ama son derece şık iş kıyafetleri onlar için vazgeçilmezdir, koyu renk tonları giymeyi daha çok severler.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et