Tüm Saç Renkleri

BOĞA Burcu Kadını Saç Modelleri

Boğa kadını öncelikle cinsel cazibeyi temsil eden Venüs ve mitolojide “en güzel” lakabını taşıyan Ay’ın etkisi altındadır. Doğal olarak saç bakımı ve stilleri güzelliklerine önemli ölçüde katkıda bulunur. Açık renk ve doğal görünümlü kesimler oldukça iyi oturacaktır. Zaten cazibe bu derece varken dikkat çekici stiller biraz abartılı görünebilir. Bir çok Boğa kare bir yüze sahip olduğundan katlı kesimlerle hatlar yumuşatılabilir. Boğa kadını Demet Akalın

 

KAYNAK : http://www.astroturkiye.com

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et