Tüm Saç Renkleri

Bliss Naneli Ayak Kremi

naneli-ayak-kremi_70-tlTÜM SENE BOYUNCA

Yumuşacık Ayaklar

 

Yaşla birlikte hücre yenilenme süreci yavaşladığı için ayaklarda sert tabakalar meydana gelir. Oysa düzenli olarak bakım yaptığınızda ayaklarınız ipeksi yumuşaklığa kavuşur.

Bliss Naneli Ayak Kremi sertleşmiş dokuyu ayaklarınızdan uzaklaştırmaya, topuklardaki çatlakları gidermeye ve yumuşatmaya yardımcı oluyor.

 

Peki Bliss bunu nasıl yapıyor?

 

Cevabı basit; içeriğindeki Aloe yaprağı, nane yağı ve AHA asitleriyle. Tüm bu özel içerikler ayaklarınızın ihtiyacı olan bakımı sağlayacak, yazın açık ayakkabılarınızda ve sandaletlerinizde ayaklarınız oldukça bakımlı (adeta bir Spa bakımı!) ve güzel duracak. Duştan sonra kremi ayağınıza masaj yaparak uygulayın.

Aloe Yaprağı: Sert deriyi yumuşatır ve tırnak çevrenizdeki ölü deriyi atmaya yardımcı olur.

Nane Yağı: Topuk derisini uyarır ve ferahlık hissi verir.

AHA Asitleri: Meyve asidi olan AHA asitleri kuru ve ölü deriyi ciltten uzaklaştırır.

Bliss Naneli Ayak Kremi / Foot Patrol

Yetkili Eczanelerde, 70 TL

  • Yağda çözünen, yüksek derecede nüfuz edebilen C Vitamin formu olan Vitamin C ester ile de cilt lekelerini açmaya yardımcı oluyor.
  • Kullanımı: Cildinize yeteri miktarda maskeyi uygulayın ve 5 dakika bekleyin. Dakikalar geçtikçe maskenin yüzünüzde köpürmeye başladığını göreceksiniz. Köpükler tekrar cilt tarafından emildikten sonra (yaklaşık 5 dakika sonra) yüzünüzü durulayın.

    Basın Bültenidir

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et