Tüm Saç Renkleri

Bir zamanların Sarışın Güzeli Yeliz Yeşilmen

1978 doğumlu yani 41 yaşında olduğu hali ile bundan 20 sene önce yani 21 sene önce ekranlara ilk çıktığı ve özellikle Çarkıfelek yarışmasındaki fiziği ve güzelliği arasında önemli farklar olduğunu söyleyebiliriz. Tabii bunda iki çocuk annesi olması – Yaşının ilerlemesi – kilo alması gibi etkenleri de sayabiliriz. Çarkıfelekten sonra Aşkım Aşkım Dizisi ile de çok sevilen – saf aptal genç güzel ve çekici bir kadını son derece başarılı bir şekilde canlandıran Yeliz Yeşilmen sonrasında bir kaç dizi ve Film’de oynasa da ilk projeleri kadar başarılı olamadı.

2010 Yılında Ali Uğur Akbaş ile evlenen ve iki çocuğu olan Yelis Yeşilmen ve Ali Uğur Akbaş zaman zaman magazinde sansasyonel haberlere konu olmuyor değil.

bir zamanların sarışın güzeli yeliz yeşilmen 1

Öncelikle Yeşim’in kocası Ali Uğur Akbaş ve Ali’nin eski eşi Gülbin Vardar ile aldatma konusu gündeme gelmişti. Şimdi ise Ali Uğur Akbaş ‘ın yatakta kahvaltı yaparken ki fotoğraflarının yayınlanması ve bunu yayınlayan gazeteciye Ali Uğur Akbaş’ın tehdit etmesi ile başlayan polimikler. En son Ali Uğur Akbaş için çıkarılan yakalama kararı.

bir zamanların sarışın güzeli yeliz yeşilmen 2
bir zamanların sarışın güzeli yeliz yeşilmen 3

Saç Rengi ve Modelleri

Bir zamanların sarışın güzeli Yeliz Yeşilmen uzun sarı saçları’nı 40 yaşında da hala saç rengi olarak devam ettirmekte. Ancak sürekli saçlarını açmak ve boyamaktan saçları zayıflayan seyrelen ve zayıflayan eski saçlarından pek fazla eser kalmadığını da görüyoruz.

bir zamanların sarışın güzeli yeliz yeşilmen 4
bir zamanların sarışın güzeli yeliz yeşilmen 5
bir zamanların sarışın güzeli yeliz yeşilmen 6

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et