Tüm Saç Renkleri

Bir Anne Bunu Yapmamalı: Yağmur Aşık

Bugün basına yansıyan Emre Aşık ve Yağmur Aşığın çocuklarının mahkeme kararı ile annelerinden alınması ilgili yaşanan video gerçekten yaşanmaması gereken görüntüler. Yazının başlığında belirttiğim gibi mahkeme kararı ile çocukların vasiyetinin Anne’den Babaya geçmesi durumunda Annenin basına haber verip çocuklarını almak için gelen kişilere ekranların karşısında bu şekilde karşı çıkması, direnmesi, dahası şiddet uygulaması, çocuklarını alan kişilerin arkasından ayakkabı vb. nesneler fırlatması ve bunların da basına yansıması çocukların psikolojik durumları için bir travma durumu yaşamaları demektir.

Zaten çocuklar boşanma sebebi ile yaşadıkları bir dengesizlik ve psikolojik baskı ile birlikte bir de bunun üzerine annelerinin uyguladığı bu karşı koyma, şiddet gibi eylemler ve ayrılmamaları için çocuklara baskı uygulaması en başta her şeyden önce çocuklarının psikolojik durumunu düşünmesi gereken bir anne için yapılmaması gereken bir davranıştır.

bir anne bunu yapmamalı: yağmur aşık 1

Emre Aşığın çocukları ile olan fotoğrafları. Emre Aşığın yaptığı açıklamaları da video’da yayınlanmaktadır.

bir anne bunu yapmamalı: yağmur aşık 2
bir anne bunu yapmamalı: yağmur aşık 3

Ekranlara ve gazetelere yansıyan ve Emre Aşığın Karısının bir erkek ile sarmaş dolaş yakalandığı fotoğraflar ve bunun üzerine açılan davalar, boşanma kararı yine Yağmur Aşığın iddi edilene göre çocuklarına şiddet uygulaması ve bunun sonucunda Emre Aşığın Mahkeme kararıyla çocuklarını Annesinden alması haberleri bugün tüm medya gündeminde yayınlanan görüntülerdi.

bir anne bunu yapmamalı: yağmur aşık 4

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et