Tüm Saç Renkleri

Bioblas Doğal Saç Şampuanları

Bioblas Onarıcı Bitkisel Şampuan Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin

İşlem görmüş olan saçlar yıpranmaya ve kurumaya daha meyillilerdir. Bioblas Onarıcı Bitkisel Şampuan içinde bulundurduğu birçok bitki özü ile yıpranmayı olabildiğince azaltır.

Bioblas Sarımsak Şampuanı

Sarımsak saçların güçlenmesi için çok etkilidir. Özellikle çok ince olan saç tellerini güçlendirmede etkin rol oynamaktadır. Yoğun saç dökülmeleri karşısında sarımsaklı şampuan kullanılabilir.

bioblas doğal saç şampuanları 1

Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan

Saç telleri belirli bir zaman sonra maruz kaldığı etkenler sebebiyle incelir ve kopmaya başlar. Saç dökülmesi olarak adlandırılan bu olay birçok kişinin yaşadığı ve çare aradığı bir durumdur. Saç dökülmesini önlemek amacıyla kullanılabilecek bu şampuanın içeriğinde üzüm çekirdekleri bulunmaktadır. 

bioblas doğal saç şampuanları 2

Bioblas Hindistan Cevizi Yağı Şampuanı

Bioblas organik yağ içerikli özel formülü sayesinde saça ekstra bakım yapar, güçlendirir ve saçları korur. Bioblas çok kuru ve yıpranmış saçlar için şampuanın içeriğinde bulunan hindistan cevizi yağı ile saça nüfuz ederek saçı besler ve eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Saçınızın doğal parlaklığını ve yumuşaklığını yeniden kazandırır.

bioblas doğal saç şampuanları 3

Bioblas Isırgan Yağlı Şampuan

Özellikle ince telli saçlara uygun olan ısırgan yağlı şampuan, içerdiği ısırgan yağı ile saç telini kalınlaştırır, gün boyu hacim ve dolgunluk sağlar.

Defne Yağlı Şampuan

Saç derisi için oldukça faydalı olan defne yağı içerikli bu şampuan, saçın ve saç derisinin yağlanmasını önlerken saçı ağırlaştırmadan güçlendirir.

Saç bakımı hem kadınlar hem de erkekler için oldukça önemlidir. Son zamanlarda çoğu kişi saç bakımına doğal içerikli ürünler eklemektedir. Doğal saç şampuanları da bu bakım ritüelinin olmazsa olmazıdır. 

bioblas doğal saç şampuanları 4

Bioblas Botanic Oils Argan Yağlı Şampuan

Argan Yağı saçları nemlendirir ve saç uçlarını güçlendirir. Aynı zamanda içeriğinde bulunan C26 complex ekstresi ve organik argan yağı ile saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.

Özel formülü ile saçın ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller karşılar.

bioblas doğal saç şampuanları 5

Bioblas Botanic Oils Bitkisel Şampuan

İçerdiği Zeytinyağı + At Kuyruğu Otu Yağı ile saçı kökten uca onarır, saça sağlıklı görünümünü yeniden kazandırır. Hem zeytinyağı hem de at kuyruğu otu yağı saç için oldukça faydalıdır.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et