implant
Tüm Saç Renkleri

Bim / A-101 ve Şok Aktüel Ürün Katalogları

Son 5 yıldır hızla büyüyen ekonomik marketler zincirleri ( A-101 / Bim ve Şok ) son derece başarılı bir iş projesi ile hemen hemen her semtte mağaza açarak bu alanda açık ara en yüksek cirolara ulaştılar. Bunun en büyük sebebi kuşkusuz ki fiyatlarının oldukça uygun olması. Genellikle orta ve düşük gelir seviyeleri bulunan  mahalle ve semtlerde kurulan A-101 ve Bim Alışveriş marketleri bazı mahallerde yan yana bile olmakta.  Yine Şok mağazaları da diğer iki market kadar olmasa da mağaza sayısı ile Türkiye’de lider konumdaki mağaza zincirlerinden bir tanesi.

En uygun Fiyata Mağaza Alışverişi Bu Market Zincirlerinde

Özellikle market alışverişleri aile ekonomileri için en önemli gider kalemlerin başında gelmekte, zaten Deterjan, mutfak masrafları, yiyecek ve kozmatik ile ilgili bir alış veriş yaptığınızda  aylık market masraflarınız en az iki kişi için 200 tl   4 kişilik bir ailede ise bu rakam yaklaşık olarak  300-400 tl’ye kadar çıkmaktadır. Tabii bu rakam minumum bütçe ve harcamalar için geçerlidir. Bunun dışında günlük olarak alınan gıda harcamaları Ekmek, süt,yoğurt, içecek ve tatlılar’da işin içine girdiğinde aylık market alışverişleriniz en ucuz  ürün fiyatları ile birlikte daha da artmaktadır.

implant

Bim Alışveriş Market zincirinde Aktüel Ürün katalogları

Bim marketler zinciri en uygun fiyatları vaad eden marketler zincirinden biridir, bunu sağlamak için piyasada bulunan ürünleri kendi markası altında yada diğer firmalara ürettirerek çok uygun fiyatlara hatta toptan fiyatına perakende ürün satabilmektedir. Ayrıca Ürün çeşitliliği bakımından kendi rakipleri içinde en çok farklı ürüne sahip marketler zinciri’de bim diyebiliriz. klavye ve mause’dan tutun’da dürüm çiğ köfteye,  selpak ve hurma’dan tutunda spangule, puding ve profiterol’e kadar sayısız çeşitlilikte ürün bulmak mümkündür. Bim aktüel ürünlerini her hafta yayınlanan katalog ürünlerini ve fiyatlarını  ilgili linkten bulabilirsiniz.

A-101 Aktüel Ürün katalogları

A-101 Alışveriş market zincirleri de Bim gibi gelir seviyesi orta ve düşük olan mahallelerde yapılandırılmıştır. Bim’den daha çok mağazası olduğu söylenebilir. Fiyatları toptan fiyatlar kadar düşük olup kaliteli ve bilindik markaların da olması ve ürün kalitesi yüksek ürünlerin uygun fiyatlar satıldığını söylemek mümkündür. Tek dez avantajı ürün çeşitliliği az olabilmektedir. A101 Aktüel ürünlerini  ve fiyatları linkte yer alan ve her hafta güncelenen sayfada bulabilirsiniz.

Şok  Market zincirinde Aktüel Ürün katalogları

Şok bu iki markete göre biraz daha az sayıda mağazası bulunmakla birlikte yine oldukça uygun düşük fiyatlara çok fazla sayıda ürün çeşitliliği barındıran ve bu alanda en eski marketler zincirinden biridir. mağazalarında yer alan ürünlerin  Şok Aktüel ürün kataloglarına ve içlerinde yer alan fiyat ve ürün indirimleri kampanyalar hakkında detaylı bilgiye her hafta yayınlanan bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et