Tüm Saç Renkleri

Billur Pınar Yılmaz Boyu ve Saç Rengi

billur pınar yılmaz boyu ve saç rengi 1 billur pınar yılmaz boyu ve saç rengi 2Billur Pınar Yılmaz tv dizilerinde yer almaya 2018 yılında yayınlanmaya başlanan Avlu dizisi ile başladı. Son derece başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Billur Avlu dizisinde Hapishande görevli hemşire rolünü canlandırmakta.

Peki Billur Pınar Kimdir?  Hep birlikte tanıyalım.

1987  doğumlu olan Billur 31 yaşında Haliç üniversitesi Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü mezunu. Daha önce de Sadri alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır.  Güzel oyuncu öne çıkan ön dişleri ile dikkatleri üzerine çekiyor ve bu yüz simetriği kendisini daha sevimli yapıyor.

Billur Pınar Yılmaz Saç Rengi

Billur Pınar’ın doğal saç rengi kahverengi  – koyu kahverengi saç boyası olarak da 3.0 saç boyası aynı renklere gelmekte. Uzun saç kesimini tercih Eden Billur Pınar bu tercihi ile yüz orantısını da yakalamış görünüyor.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et