implant
Tüm Saç Renkleri

Beyza Durmaz Saç Rengi ve Modelleri

Yeni nesil şarkıcılardan Beyza Durmaz minyon bir kadın. 1977 doğumlu yani 41 yaşında olmasına rağmen kesinlikle çok genç gösteriyor. Tabii bunda minyon ( 1.55 boyunda) olmasının da etkisi büyük.

Saç rengi olarak ombre tarzında saç renkleri kullanmayı tercih eden Beyza Durmaz açık buğday tenli ve cilt alt tonu ise notr. Doğal saç rengi kahverengi olan Beyza genellikle saç diplerinde kahverengi saç rengini kullanmayı tercih ediyor. Bununla birlikte saçlarına ombre ve genellikle karamel ışıltılar ile birlikte sombre renk geçişleri yapmayı da seviyor.

Beyzanın ince ve seyrek saçları olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle omuzlarına kadar düşen uzunlukta saçlar kullanmayı tercih ediyor. Burnunun estetikli olduğunu ince kaşlı kahverengi ve iri gözlere sahip olduğunu da söyleyebiliriz.

implant

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et