Tüm Saç Renkleri

Beyonce Pulse

beyonce pulseBeyonce Pulse, teninize değen tutkulu bir nefes gibi… Enerji dolu ve seksi bir koku olan Beyonce Pulse Parfüm,  Beyonce’un sahnede aldığı hazdan esinlenerek tasarlandı. Şehirli kadınların kimliği olacak Pulse Parfüm, duyularınızı uyaracak. Hazzı hissetmek isteyenlerin seçimi Pulse, Bergamot, armut yaprağı, yasemin, orkide, şakayık, misk, vanilya, odunsu notaları sahibi. Bruno Jovanoviç tarafından tasarlanan Pulse Beyonce, heyecan verici kokusuyla aklınızı başınızdan alacak.

Kullanıcı Yorumları

Yazın kullanmanızı tavsiye ediyorum, denizde bir orman tadını alıyorum.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et