Tüm Saç Renkleri

Beyonce Pulse NYC

beyonce pulse nycBeyonce Pulse Nyc, 2013 yılında piyasaya sürülen Carlos Vinals imzalı bir başyapıt. Dünyanın başkenti New York’a ithaf edilen Beyonce Pulse Nyc Parfüm, Beyonce’nin stilini, seksiliğini ve tutku dolu güzelliğini yansıtıyor. New York’un ünlü tatlısı cupcake kokusunu parfümle buluşturan Beyonce Pulse Nyc Bayan Parfüm, şehir kalabalığındaki yalnızlığınıza son verecek. Onunla tüm gözler üzerinizde olacak. Pulse Nyc Parfüm notaları: Üst nota: Yasemin, nar, şakayık, ahududu, armut. Kalp: Orkide. Taban: Silhat, cupcake.

Kullanıcı Yorumları

Amaç zaten kek kokusunu yansıtmak ise bu şekerli parfüm bunu oldukça başarıyor.

Şişe Tasarımı Bluebird Orkidesi ilham alınarak yapılmış, kokusu bence fazla tatlı, kalıcılığı yerinde.

Hafif olması, kalıcı olması ve şekerli olması nedeni ile yaz aylarında gündüz tercih edilebilir.

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et