Tüm Saç Renkleri

Beyonce Heat

beyonce heatBeyonce Heat, ateşten ilham alınarak tasarlandı. Kadın sezgilerini yansıtan sıcak dokunuşuyla Heat Beyonce, sizi de gizemli kılacak. Arzularından korkmayan, kendini arzuların kollarına bırakan kadınların dişiliğini reflekte eden Beyonce Heat parfüm, tutku dolu ruhunuzu ortaya çıkaracak. Notalar: neroli, şeftali, manolya, orkide, misk, hanımeli, badem, amber, tonka fasülyesi, mamut ağacı.

Kullanıcı Yorumları

Merak edip satın aldım. Şişe tasarımıda etkili idi bunda. kokusu hoş ama ikinci kere almamı sağlayacak kadar beni etkilemedi.

Yeni çıkan kokulardan fazla bilinmemesi avantaj. Ateşli bir kokusu var 🙂

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et