Tüm Saç Renkleri

Beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 Farklı Kombin Önerisi

Bahar mevsimiyle birlikte dolaplarda koyu renklere veda edip canlı ve açık renklere giriş yapılmaya başlandı. Beyaz pantolon kombini de yaz aylarının vazgeçilmezi. Şüphesiz en çok kullanılan yaz renklerinden birisi de beyaz. Yaz aylarında tercih edilecek olan beyaz pantolonların kombini yapılırken çok keskin renkler kullanılmamalı.

beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 farklı kombin önerisi 2

Örneğin siyah, kırmızı yerine yine açık tonlarda kıyafetler tercih edilmeli. Bebe mavisi, pudra pembesi, kahverengi tonları beyaz pantolona en çok yakışacak renkler arasındadır. Beyaz renk pantolon, bebe mavisi bir bluz ve içinde mavi renklerin olduğu bir fular ile çok güzel bir kombin yapılabilir.

beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 farklı kombin önerisi 3

Bilek boy beyaz pantolonlar, şık gömlekler ile çekici bir iş kadını havası yaratırken önü bağlanmış tişörtlerle de daha rahat ve spor bir kombin yapılabilir. Gümüş renkte çanta ve ayakkabılar ise beyaz pantolonların en doğru tamamlayıcılarıdır.

beyaz pantolon kombini
beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 farklı kombin önerisi 13

Beyaz Pantolon Kombini Yaparken Bunları Denemeyin

Beyaz pantolon kombini yaparken en çok dikkat edilmesi gerekenlerden biri kesinlikle siyah renk ayakkabı ve renkli iç çamaşırı giyilmemesidir. Siyah renk ayakkabı beyaz pantolon altında çok rahatsız edici bir görüntü oluşturur.

beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 farklı kombin önerisi 4
Doğru beyaz pantolon kombinleri

Beyaz pantolon altına daha çok yine beyaz renkte spor ayakkabılar, bej renkte babetler ve ince topuklu gri veya açık renkte ayakkabılar giyilmelidir.

beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 farklı kombin önerisi 5

Pantolonun dar paça veya İspanyol olması fark etmez ancak İspanyol giyildiğinde kesinlikle ayakkabı alttan görünmemeli.  İç çamaşırı konusuna gelince ten renginde iç çamaşırı giyilmeli.

beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 farklı kombin önerisi 6

Beyaz pantolon giyildiğinde kullanılmaması gereken parçalardan biri de siyah çantadır. Siyah çanta da çok keskin ve göze batan bir görüntüye sebep olmaktadır.

beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 farklı kombin önerisi 7
beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 farklı kombin önerisi 14
beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 farklı kombin önerisi 8
beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 farklı kombin önerisi 9
beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 farklı kombin önerisi 10
beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 farklı kombin önerisi 11
beyaz pantolon kombini nasıl yapılır? 41 farklı kombin önerisi 15

5 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et