Tüm Saç Renkleri

Beyaz Ayakkabı Modelleri

   Merhaba hanımlar. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, beyaz merakı da hanımlarda adeta yeniden kendini göstermeye başladı. Ben de bu yazımda sizlere beyaz ayakkabı modellerinden bahsedeceğim. Beyaz ayakkabılar sıklıkla yaz aylarında tercih edilen, kadınların zarifliğini gösteren, oldukça güzel ayakkabılardır. Beyaz spor ayakkabılar, yaz mesiminde günlük kullanım için oldukça ideal bir seçim olur. Özel günlerde ya da özel kıyafetlerle ise, beyaz renkteki topuklu ayakkabılar yaz mevsiminin sıcaklığını anımsatırken sizin zerafetinizi de sergileyecektir. Özellikle bilekten bağlamalı beyaz topuku ayakkabılar oldukça şık durmaktadır. Ayrıca beyaz renkteki sandaletler ve babetler de yaz ayları için gayet uygun bir seçim olabilir.

Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-1 Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-2

Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-3

Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-4

Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-5

Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-6

Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-7 Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-8 Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-9 Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-10 Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-11 Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-12

Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-13 Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-14 Beyaz-Ayakkabı-Modelleri-15

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et