Tüm Saç Renkleri

Beyaz askılı bluz modası Nasıl Kombinlenir

Beyaz askılı bluz modası son zamanlarda kadınların yaz – kış ve bahar aylarında sıklıkla kullandığı parçaları oluşturuyor. Yabancıların tang top dediği ve beyaz rengin tercih edildiği bluzleri daha önce kullanmamış bayanlar için açıklayalım ki bu parçalar vücudu saran slip formundaki kısa asklı bluzlerdendir.

Bu kadar popülerleşmelerinin nedeni ise özellikle yaz aylarında bronzlaşan tende seksi ve harika durmaları. Ayrıca kışında file/ ajurlu bluzlerin altında ya da transparan hatta düğmeli ceket ve fermuarlı eşofman üstlerinin içinde çok kışkırtıcı bir etki yaratmalarıdır. Ayrıca ipek, oduncu, saten gömleklerin bomber montların, biker montların ve tek düğmeli ceketlerin içinde de popüler bir duruş sergileyen parçalardandır.

beyaz askılı bluz modası nasıl kombinlenir 1
Mesela o çekici bronz tenlere bir örnek

Beyaz askılı bluz modası son zamanlarda kadınların yaz – kış ve bahar aylarında sıklıkla kullandığı parçaları oluşturuyor. Yabancıların tang top dediği ve beyaz olarak kullandıkları bluzleri daha önce kullanmamış bayanlar için açıklayalım ki bu parçalar vücudu saran slip formundaki kısa askılı bluzlerdendir. Son zamanlarda bu kadar popülerleşmelerinin nedeni ise özellikle yaz aylarında bronzlaşan tende seksi ve harika durmaları. Ayrıca kışında file/ ajurlu bluzlerin altında ya da transparan hatta düğmeli ceket ve fermuarlı eşofman üstlerinin içinde çok kışkırtıcı bir etki yaratmalarıdır. Ayrıca ipek, oduncu, saten gömleklerin bomber montların, biker montların ve tek düğmeli ceketlerin içinde de popüler bir duruş sergileyen parçalardandır.

beyaz askılı bluz modası nasıl kombinlenir 2

Beyaz Askılı Bluz Nasıl Kombinlenir?

Toptang bluz türleriyle birçok kombin yaratabilirsiniz. Bu parçalar harika bir yardımcı tamamlayıcı gibidir zira bukalemun gibi giydiğiniz tüm parçalara eşlik edebilecek güçtedir. Neredeyse tüm moda parçalarıyla bütünleşerek harmanlayabileceğiniz ‘less an more’ felsefesinden yürüyebilir ve tang top bluzlerle azı çok yapabilirsiniz. Peki, adeta çabasız şıklığın bir diğer adı olabilecek olan beyaz askılı bluzleri nasıl kombinleyeceksiniz? Sizin için Beyaz Top Tang Bluz Modası İle ilgili yapabileceğiniz birkaç kombin reçetesini aşağıda sıraladık.

beyaz askılı bluz modası nasıl kombinlenir 3

Kışın Beyaz Askılı Bluz Kombin Önerileri

1 – bir tang top bluz+ Jean ceket + çan etek+ kovboy stili bot

2 – Tang top bir bluz +İspanyol paça pantolon + fitilli kadife ceket + tüylü Sneakers ayakkabı

3 – Beyaz Askılı Bluz+ yırtık kot+beyaz bluz veya beyaz gömlek +bootie

4 – toptang bluz +oversize pilot ceket+ parlak tayt + stiletto ayakkabı kombinleri yaparak Beyaz Tang Top Bluz Modasını modern bir şekilde uyarlayabilirsiniz.

beyaz askılı bluz modası nasıl kombinlenir 4
beyaz askılı bluz modası nasıl kombinlenir 5

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et