Tüm Saç Renkleri

Beste Uyanık Saç Rengi ve Modelleri

CnnTürk’te ekonomi haberleri ve ekonomi gündemi programlarını sunan Beste Uyanık zarif ve son derece güzel bir kadın. Güneşte fazla bronzlaştığından esmer tenli görünen Beste’nin cilt alt tonunun soğuk olduğunu söyleyebiliriz.

Doğal saç rengi siyah olan saç diplerinde hafif beyazlıklar görünse de şu ana kadar saçlarını boyatmadığını görüyoruz. 1987 doğumlu Beste Uyanık’ın 32 yaşında olduğunu ayrıca kadın erkek ilişkileri konusunda programlar yaptığını ve “koca bulma sanatı” adı altında bir kitabının da olduğunu belirtmek isterim.

beste uyanık saç rengi ve modelleri 1

Tatarlara benzeyen çekik ve küçük koyu kahverengi gözlü Beste Uyanık’ın sert ama simetrik bir yüz ifadesi estetik bir burnu bulunmakta. Son derece zarif ve güzel bir kadın.

beste uyanık saç rengi ve modelleri 2
beste uyanık saç rengi ve modelleri 3
beste uyanık saç rengi ve modelleri 4
beste uyanık saç rengi ve modelleri 5
beste uyanık saç rengi ve modelleri 6
beste uyanık saç rengi ve modelleri 7
beste uyanık saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et