implant
Tüm Saç Renkleri

Bershka 2014 Sonbahar LookBook

Genellikle markalar lookBook’ta sundukları modelleri çok iyi seçemiyorlar, ya çok abartılı ya da çok sade tarzlar karşımıza çıkıyor. Ancak yenilik ve farklı modelleri sizlere sunmak için bizde yayınlıyoruz.  Bershka Özellikle 18-30 yaş arası genç ve modern bayana hitap eden bir moda markası. 2014-2015 Sonbahar Kış koleksiyonundan bir kaç parçayı lookBook olarak tanıttılar ancak Markanın tüm modellerini incelemek için tıklayınız.  Bershka
bershka-2014-sonbahar-kis-1 bershka-2014-sonbahar-kis-2 bershka-2014-sonbahar-kis-3 bershka-2014-sonbahar-kis-4

bershka-2014-sonbahar-kis-5 bershka-2014-sonbahar-kis-6
bershka-2014-sonbahar-kis-8

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et