Tüm Saç Renkleri

Bernardo Mutfak Ürünleri

2022apnp03Sofra tasarım uzmanı Bernardo bayramlık sofralar hazırlamanızı sağlayacak bir kampanya ile yüzleri güldürüyor . 6 kişilik yemek ve kahvaltı takımlarından, renkli mutfak gereçlerine, seramik pişirme ürünlerinden sofra aksesuarlarına, her bir parçası özel olarak hazırlanmış özel koleksiyon ürünlerine kadar tüm ürünlerde BAYRAMA ÖZEL YARI FİYAT kampanyası başladı.

 

Kampanya hakkında detaylı bilgiye Bernardo web sitesinden ( www.bernardo.com.tr ) ve Bernardo Facebook sayfasından inceleyebilirsiniz. (facebook.com/BernardoTurkiye)

 

tilsim

 

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN:

TILSIM İLETİŞİM

Gizem ATAMAN

0212 241 08 18

 

Basın Bültenidir

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et