Tüm Saç Renkleri

Berna Tan Saç Rengi ve Modelleri

Berna Tan tam olarak kürt ve arap kökenli kadınlara benzeyen esmer tenli soğuk cilt tonuna sahip olan kalın kaşlı , kahverengi gözlü bir kadın. Doğal saç rengi de koyu kahverengi ( 3 numara gibi ) olan Berna Tan Kuzguni siyah dediğimiz en koyu siyah saç rengine boyamakta.

berna tan saç rengi ve modelleri 1

Sadece tek şarkı ile ünlü olan ve neredeyse tüm düğünlerde ve kına gecelerinde çalınan şarkılardan birisi olan ” Kınayı yakmışlar geline” adlı şarkısı ile popüler olmuştur.

Aşağıdaki saç rengi ise mavi siyah saç rengindendir. Bu saç rengini ise farklı saç boyaları ile elde etmek mümkün.

berna tan saç rengi ve modelleri 2

Örneğin bu saç rengini Palette 1.2 ile elde edebilirsiniz. Küllü mavi siyah saç renginin çok güzel göründüğünü söyleyebiliriz.

Saç Kesimi ve Modelleri

Saç kesiminde ise bence hiç bir kadına yakışmayan uzunlukta beline kadar gelen uzunlukta saç kesimi kullanmaktadır. Bu kadar uzun bir saç uzunluğu bence kesinlikle hiç bir kadına yakışmıyor.

berna tan saç rengi ve modelleri 3
berna tan saç rengi ve modelleri 4
berna tan saç rengi ve modelleri 5

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et