Tüm Saç Renkleri

Beril Kayar Saç rengi ve Modelleri

Doğal saç renginin koyu küllü kahverengi olduğu Beril Kayar, saçlarını genellikle doğal renginde sadece karamel ışıltılar ile renklendirdiğini görüyoruz. Esmer tenli olan ve soğuk alt tonu bulunan Beril Kayar bu nedenle saçlarına karamel renginde ışıltılar katarak Notr bir görüntü elde etmiş oluyor.

beril kayar saç rengi ve modelleri 1

Top Model olarak gazetelerde tanımlanan Beril Kayar, mankenlik ve bir kaç dizi de oyunculuk yaptıktan sonra son yıllarda son yıllarda pek ortalarda görünmüyor.

beril kayar saç rengi ve modelleri 2

1988 doğumlu 31 yaşındaki güzel şu sıralar televizyon ekranlarında fazla görünmüyor.

beril kayar saç rengi ve modelleri 3

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et