Tüm Saç Renkleri

Beren Gökyıldız Saçları

Beren Gökyıldız çok küçük yaşta olmasına rağmen oynadığı dizi ve filmlerde o kadar sevildi ki 5 yaşında bile milyonlarca hayrana sahip olmayı başardı.

Beren yüz mimikleri, yanakları , bakışları ve konuşması ile dikkat çeken bir kız olmasına rağmen gülümsemesi ve oyunculuk yeteneği gerçekten çok yüksek olan bir küçük kız. Son dizi projesi olan Kızım’da sın derece başarılı bir performans gösteren Berenin küçücük yaşında instagramda milyonlarca takipçisi olduğunu görüyoruz.

beren gökyıldız saçları 1

Beren’in açık çikolata kahverengi saç rengi uzun doğal dalgalı saç rengi, Buğday ten rengi ve sıcak cilt alt tonu bulunmakta.

beren gökyıldız saçları 2
beren gökyıldız saçları 3

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et