Tüm Saç Renkleri

Belinizi İnceletmek İçin 4 Hareket

Bel genişlemesi ve bel bölgesinin aşırı yağlanması ve sarkması Karatay’ın da sürekli dile getirdiği gibi karaciğer yağlanmasından kaynaklanmakta. Bu nedenle bu kötü görünmeden kurtulabilmek için yapabileceğiniz en önemli şey tabii ki kilo vermek aksi taktirde egzersiz ile bel bölgesindeki yağlardan kurtulmak mümkün değil. Kalori açığı verip yağlarınızı yaktıktan sonra ise bu egzersizleri uyguladığınızda istediğiniz görünüme ulaşmanız çok kolay olacaktır.

Aşağıda eklediğim görselde profeyonel fitness eğitmenlerinin sıklıkla spor salonlarında fit bir vücut elde etmek isteyen kadın ve erkeklere uyguladıkları egzersiz programlarında en çok karşılaşılan ve belinizi inceletmek için en etkili hareketlerin sizin için en uygun olanları seçilmiştir. Yani günde sadece 15 dakikanızı ayırarak yapacağınız bu egzersizler ile birlikte kalori açığı verip kilo kaybı yaşadığınızda daha fit daha sağlıklı ince ve daha zayıf görüneceğiniz söylenebilir.

Neler Yapmalı

Mutlaka kalori açığı vermelisiniz

Sağlıklı beslenmelisiniz

Küçük bir ağırlık ile başlayabilirsiniz. Örneğin 1 ya da 2 kiloluk ağırlıklar yeterli olacaktır. Bu ağrlıkları kullanarak aşağıda yer alan görsellerdeki hareketleri 10 tekrar ve 2 set olmak üzere uygulamanız yeterli olacaktır.

belinizi i̇nceletmek i̇çin 4 hareket 1 belinizi i̇nceletmek i̇çin 4 hareket 2

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et