Tüm Saç Renkleri

Bele Oturan Gelinlik Modelleri

Bele oturan gelinlik modelleri  zaten bir gelinlik tasarımında olmazsa olmazlardandır. Zira bir kadını zarif gösteren en önemli unsur onun ince ve uzun görünmesidir. buda kıyafetlerde bel bölgesini saran tasarımlar ile olur ve gelinlikler de bu tarz bir kesim içim şart. Straples, balık etek, a kesim etekler, balon etek, şan etek, kabarık etek tüm kesimlerde bel bölgesinin vücudu sarması önemli. Sizler için bele oturan gelinlik modellerini derledim. Beğendiğini gelinliği sorarsanız sizler için markasını ve fiyatını (varsa tabii) araştırabilirim.bel-gelinlik1 bel-gelinlik2 bel-gelinlik3 bel-gelinlik4

bel-gelinlik5 bel-gelinlik6
bel-gelinlik7 bel-gelinlik8 bel-gelinlik9 bel-gelinlik10 bel-gelinlik11 bel-gelinlik12
bel-gelinlik13 bel-gelinlik14 bel-gelinlik15

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et