Tüm Saç Renkleri

Belden Oturtmalı Uzun Etek Modelleri

Belden oturtmalı uzun etek modellerinin en güzellerini sizler için derledim. Genellikle bahar ayları için tasarlanan bu etekler beli ince gösterdiği gibi çok farklı ve tarz tasarımlara sahipler. Şifon kumaştan, denim’e abiye eteklerden günlük hayatta kullanabileceğiniz pek çok farklı etek modeli konuda mevcut. özellikle Bazı etekler tesettür giyimde rahatlıkla kullanılabilir. Hem zayıf boyanların hem de göbeğinden rahatsız bayanların kullanabileceği bu modellerde beğendiğiniz marka ve fiyat öğrenmek için yorum yazabilirsiniz.
bel-etek-uzun1 bel-etek-uzun2 bel-etek-uzun3 bel-etek-uzun4

bel-etek-uzun5 bel-etek-uzun6
bel-etek-uzun7 bel-etek-uzun8 bel-etek-uzun9 bel-etek-uzun10 bel-etek-uzun11 bel-etek-uzun12
bel-etek-uzun13 bel-etek-uzun14 bel-etek-uzun15

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et