Tüm Saç Renkleri

Belden Oturtmalı Elbise Modelleri

Beli ince gösteren sizi daha zayıf daha zarif gösteren bu belden oturmalı elbiseler genellikle göbeği olmayan ince hanımlar için daha idealdir. Zira korse ile gelinliklerde olduğu gibi kapatamazsınız sürekli ayrıca bu tarz elbiselerde balık etek, çan etek, kabarık etek, a kesim etek gibi farklı pek çok etek kesimi ile kullanılabilir. Sizi son derece şık göstermesine rağmen giymek cesaret ister, her beden ölçüsüne uygun olmayan bu elbiseler ile eğer ofis kıyafeti ise stiletto ayakkabılar eğer günlük rahat bir elbise ise babet tercih edebilirsiniz.
bel-elbise1 bel-elbise2 bel-elbise3 bel-elbise4

bel-elbise5 bel-elbise6
bel-elbise7 bel-elbise8 bel-elbise9 bel-elbise10 bel-elbise11 bel-elbise12
bel-elbise13 bel-elbise14 bel-elbise15

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et