Tüm Saç Renkleri

Bebek Patikleri

Soğuk havalarda bebeğimizin ayaklarının üşümemesi için geleneksel hale gelen bebek patikleri günümüzde çok renkli ve hayal dünyasını zorlayan masalsılıkta tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Bazı modellerde çizgi film kahramanları bazı modellerde hayvan figürleri bazılarında ize küçük kız bebeklerimiz için işlemeli prenses tasarımları görmek mümkün sizler için seçtiğimi en güzel örgü bebek patik modellerini sunmak istiyoruz.
bebek_patik_1 bebek_patik_2 bebek_patik_3 olympus digital camera

bebek_patik_5 bebek_patik_7
bebek_patik_8 bebek_patik_9 bebek_patik_10 bebek_patik_11 bebek_patik_12 bebek_patik_13
bebek_patik_14 bebek_patik_15 bebek_patik_16 bebek_patik_17 bebek_patik_18 bebek_patik_19 bebek_patik_20 bebek_patik_21 bebek_patik_22 bebek_patik_23 bebek_patik_24 bebek_patik_25 bebek_patik_26 bebek_patik_27 bebek_patik_28 bebek_patik_29 bebek_patik_30 bebek_patik_31 bebek_patik_32 bebek_patik_33 bebek_patik_34

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et