Tüm Saç Renkleri

Bebek Örgü Bere Modeli Örneği

Erkek ya da kız ikisi içinde örebileceğiniz örneği oldukça kolay olan ve  düz bir şekilde giden sevimli bir bere örnek modelini sizlere sunmak istedim. Tığ ile yaptığımız bu örgü bere – şapka modelinde kenarlara yine tığ ile örebileceğimiz bir halka ve yine tığ ile örüp küçük detaylar verebileceğimiz (çiçek-kelebek- arı – vb) çok güzel bir şapka modeline sizin hayal gücünüz ve biraz da çabalarınız ile çok şık bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

Örgü bere- şapka Örneği

Nakış örnek dergisinden yıllar önce alınan bu örgü şapka örneğinde başlangıç noktası her zaman ortadan alınmakta.  Uç kısmı ister ilave yapabilirsiniz isterseniz hiç kesmeden devam ederek bitirebilirsiniz.
bebek örgü bere modeli örneği 1

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et