Tüm Saç Renkleri

Bebek Cinsiyeti Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ebeveynler hamilelik döneminin başlaması ile birlikte büyük bir heyecan içerisine girerler. Bu dönemde bebek hakkında öğrenebildikleri her şeyi öğrenmeye çalışırlar. Bebeğin cinsiyeti, ne zaman doğacağı, hangi testlerin yapılacağı gibi bilgiler ebeveynlerin merak ettiği bilgilerdir. Tüm bu bilgileri internet ortamında edinmek oldukça karmaşık ve zahmetli bir iştir. Her sitede farklı bir yöntem ve farklı bir bilgi yer almaktadır. Ayrıca bazı bilgileri edinmek için oldukça karmaşık hesaplamaları da yapmak gerekmektedir. Bu yazımızda sizlerle tüm bu bilgileri tek başına kolaylıkla bulabileceğiniz bir siteden bahsedeceğiz.

Bebek Cinsiyeti Hesaplama Sitesi

Siteye ilk girdiğiniz anda fazlaca sayıda hesaplama aracı sizleri karşılayacaktır. Bunlar arasında, Çin Takvimi Hesaplama, Japon Takvimi Hesaplama, Rus Takvimi Hesaplama, Gebelik Hesaplama araçları en popüler olarak kullanılanlardır. Tüm bu araçları kullanarak gebelik dönemi ile alakalı olarak merak ettiğiniz bilgilere herhangi bir zahmet çekmeden tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz. Çin, Japon, Rus Takvimi hesaplama araçlarını kullanarak bebeğin cinsiyetini önceden tahmin edebilir, Gebelik Hesaplama aracını kullanarak gebeliğin hangi döneminde olduğunuzu hesaplayabilir ve bebeğinizin gelişim sürecini takip edebilirsiniz.

bebek cinsiyeti hesaplaması nasıl yapılır? 1

Sitede her bir hesaplama aracı için ayrı ayrı detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz. Başlıklar altında listelenmiş bu konularda sözü edilen aracın ne olduğu ne işe yaradığı, nasıl kullanıldığı gibi bilgileri oldukça detaylı bir şekilde edinebilirsiniz. Ayrıca her konunun altında sözü edilen aracın detaylı kullanımını içeren birer video da mevcut durumdadır. Herhangi bir problem yaşamanız durumunda bu videoyu izleyerek yaşadığınız probleme çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca konuların altında yer alan yorumlar kısmından aklınıza takılan herhangi bir soruyu da sorabilirsiniz. Site yetkilileri size Çin Takvimi Hesaplama ve tüm hesaplamalarda ebeveyn adaylarına en hızlı şekilde yardımcı olacaklardır. Ayrıca sosyal medya adreslerini de kullanarak site yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Henüz ebeveyn adayı olmamış kişiler için de yararlı hesaplama araçlarını sitede bulabilirsiniz. Bunlar içerisinde burç hesaplaması, ideal kilo hesaplama, günlük su ihtiyacı hesaplama, günlük uyku hesaplama, beden kitle endeksi hesaplama, vücut kan hacmi hesaplama gibi araçlar bulunmaktadır. Tüm bu araçları kullanarak istediğiniz bilgileri edinebilir ve sağlıklı bir şekilde yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et