Tüm Saç Renkleri

Bayanlara Söylenecek iltifatlar

bayanlara söylenecek iltifatlar 1Öncelikle bayanların en iğreti buldukları anlar yapay iltifatların ardı ardına geldiği dakikalardır. Yeni tanıştınız ve kız arkadaşınızı etkilemek dahası onun başını döndürmek istiyorsunuz o zaman kesinlikle çok uzun bir süre iltifat yerine geçecek yapay cümlelerden uzak durun.

Kadınlar artık doğallıktan hoşlanmakta. Kurnazca yapay çabaları, iltifatları, abartılı sözleri ve davranışları özellikle kendini fazlası ile abartan erkeklerden anında uzaklaşmaktalar. Bu nedenle iltifatlardan uzak duruyoruz.

Peki yeni tanıştığımız bayan arkadaşımızın ileride sevgilimiz olma ihtimalini yakalamak için hiç mi iltifat etmemeliyiz.

Sadece güzel olduğunu çok kısa nüanslar ile belirtin.

Çok güzelsiniz anlamında değil ama onu ifade eden bakışlar ve küçük bir kaç söz şunlar olabilir:

Gözlerinde boğulmak nefessiz bırakıyor beni
Gerçek olamayacak kadar güzelsin
Gerçek olmasını dilediğim bir masalsın
Eğer sen gerçek değilsen, bu rüyadan uyanmak istemiyorum

Daha fazlası için diğer yazılarımızı okuyunuz..

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Uğur Dündar Kuafor  -  5 Aralık 2012 / 11:01

Harika cümleler .

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et