Tüm Saç Renkleri

Bayan Eşofman Takımları

Bayanlar sizler güzel Eşofman ( Eşortman) takımlarını seçtim. Spor yaparken giyebileceğiniz gibi bahar aylarında rahat bir kıyafet için de bu modelleri seçebilirsiniz. Çoğu moda markası eşortman üretmese de üretse de çok hoş olmasa da başarılı markalar var. Nike, Adidas, Chanel, Asos bu markalardan. Konuda yer alan pek çok model de bu markadan. Beğendiğiniz modelleri yorum olarak sorarsanız nerede satıldığını araştırabilirim.esortman-kombin47 esortman-kombin49 esortman-kombin51 esortman-kombin55

esortman-kombin57 esortman-kombin59
esortman-kombin60 esortman-kombin62 esortman-kombin63 esortman-kombin64 esortman-kombin65 esortman-kombin67
esortman-kombin69 esortman-kombin71 esortman-kombin72

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et