Tüm Saç Renkleri

Bayan Eşofman Modelleri

Türkçede doğrusu Eşofman olan kıyafetlere genelikle biz elortman diyoruz 🙂 Bayanlar  bahar aylarında özellikle kullandığımız eşofman modellerini sizler için derlediğim. Çoğu nike, adidas, Chanel gibi markaların koleksiyonlarından. Pembe renk -Eşortman/eşofman’larda oldukça sık kullanıyor. kısa, göbeği açık modellerin de son derece populer olduğunu söyleyebiliriz.esortman-kombin2 esortman-kombin3 esortman-kombin9 esortman-kombin10

esortman-kombin11 esortman-kombin12
esortman-kombin14 esortman-kombin16 esortman-kombin18 esortman-kombin19 esortman-kombin20 esortman-kombin24
esortman-kombin26 esortman-kombin27

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et