Tüm Saç Renkleri

Bavul Modelleri

Samsonite, Delsey, Victorinox  markalarının bavul modellerini sizler için derledim. Bu markalar Dünyanın en iyi bavul, seyahat çantaları modelleri olarak biliniyor. Ayrıca bayanlara özel son derece şık ve kaliteli ürünleri var. Fiyatları ise ürün çeşitliliğine göre 500 tl ile 2000 tl arasında değişiyor. Türkiyede de bu ürünleri bulmak mümkün. Özellikle Boyner ve DESA mağazalarından satın alabilrsiniz.delsey-1 victorinox-1 victorinox-10 delsey-9

delsey-7 delsey-6
delsey-5 delsey-14 delsey-16 delsey-11 victorinox-5 victorinox-6
samsonite-14 samsonite-4 samsonite-11 samsonite-6

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et