Tüm Saç Renkleri

Basen bölgesi geniş olanlar nasıl giyinmeli?

basen bölgesi geniş olanlar nasıl giyinmeli? 1

Bedeninin neresinin ince neresinin kalın olduğunu bilen kadınlar her zaman daha güzel giyinirler. Kişi bedenini bilirse uygun kıyafetler giyer, abes durmaz hiçbir kıyafet üzerinde. Aksine hoş ve alımlı durur. Her yerin kilolu olabilir. O zaman güzel ve saç makyaj, aksesuarlarla dikkati suratına çekersin. Kıyafet konusunda ise basen bölgesi geniş olanlar boru paça diye tabir edilen kesimleri giymelilerdir. Burada önemli olan kalçanın şeklini ön plana çıkartmamaktır. Kalçanızı saran, hatlarınızı ortaya çıkartan kıyafetler giymeniz hata olacaktır. Etek olarak ise pileli etekler yerine dar etekler tercih etmelisiniz. Pileli etekler sizi olduğunuzdan geniş gösterir. Aynı şekilde iri desenli kıyafetler, beyaz jarse kıyafetler sizi geniş gösterir. Ancak boyuna çizgilere sahip olan elbiseler ince görünmeniz için yeterlidir. Kalçalarınızın boru pantolon giydiğinizde de kapanmadığını düşünüyorsanız kalçalarınızın üzerini örtecek bir buluz giymeniz gerekmektedir. Bluzunuzun da pantolonunuzunda teferruata boğulmamasına, olabildiğince sade olmasına dikkat etmelisiniz. Siyah rengi asildir. Ancak çoğu anlamda karamsardır. Bu nedenle siyahlara bürünmenize de gerek yok . Siyah yerine lacivert, koyu mavi, füme, gri gibi renkleri birbirine kombine edebilirsiniz. Ya da siyahla karıştırabilirsiniz. Özellikle ceketinizi canlı renklerden seçebilirsiniz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et