implant
Tüm Saç Renkleri

BAŞAK Burcu Kadını Saç Modelleri

Son Güncellemeler

Başak burcu aynı İkizler kadını gibi hareketin temsilcisi Merkür’le sembolize edilir. Bir farkla ki. Merkür burada hem güçlüdür hem de astrologların tabiriyle yücelmiş durumdadır. Bu yüzden rutini ve düzeni ifade eder. Çoğu şeyde olduğu gibi saç bakımı da önem taşır. Sade ama bakımlı, sağlıklı görünen saçlar önem kazanır. Doğal olmayan hiçbir şeyi kolaylıkla kullanmayacağınız için günlük yaşamda sizi tatmin edecek koyu sarı – kahve organik-doğal renkler ve kesimleri, hafif maşalı, masum stilleri tercih edebilirsiniz. Başak kadını Tuğçe Kazaz

 

KAYNAK : http://www.astroturkiye.com

Yazar

Aydın Nasuh

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
aydin@karakteranaliz.net

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et